V neděli 20.9 schůze ohledně jarního kempu na Mallorce (2010). Koná se u Vašíka v putálu od 19 hod.

logo desetihodinovka

Celý článek

logo Malevil

Malevil Cup 2008

Tak jsme doma z Malevila. Již 9. ročník mezinárodní marathonu Kellys Malevil Cup je zdárně za námi. Nikdo se nezrakvil, počasí bylo exkluzivní, organizace závodu na jedničku. Co víc si přát. O samotném závodu Vám tu moc nenapíšu, protože na suchých a prašných cestách po Lužických horách to byl docela kalup a kdo mě zná, ví, že když se kochám, kufruju :o) Jaký to byl fofr, si můžete představit podle času vítěze kategorie Elite Jana Hrušky, který proletěl 102 km dlouhou trať za 3hodiny 48 minut!!! Z žen byla nejrychleji v cíli Barbora Radová. Vešla se pod 5 hodin (4:56). Celkově se na start postavilo 473 závodníků na 102 km a 717 bikerů a bikerek na 62 km dlouhé trati. Vzhledem k tomu, že trať byla suchá a celá bez problémů sjízdná (narozdíl od loňska), nedokončilo závod jen velmi málo jezdců. Náš team byl zastoupen čtyřmi kusy. Dlouhou jsem absolvoval já a Márfy. Na krátkou trať se vydal Pepa Petrák se synátorem. Kompletní výsledky najdete Zde. Jestli Vám stačí vědět, jak jsme dopadli my, tak já byl 137 celkově, 13 v kategorii postarších pánů (masters II čas 5:13). Márfy 198 celkově /77 v kategorii masters I čas 5:38:10. Pítrs starší na krátkej 505/96 (masters II čas 4:23:20) a Honza Petrák 261/17 (junioři čas 3:44:20). Velkou fotogalerii s moc pěknýma fotečkama najdete na stránkách závodu www.paklisport.cz Na dvě fotky (dojezd do cíle), které jsem v ní našel, se můžete juknout. Ale nebuďte zklamaní, jsem na nich jenom já. Márfyho, ani Pítrsovce jsem výjimečně nenašel :o) Tady jsou. Foto 1 a Foto 2.

Napsal I 11.5 2008 I Race I Přečteno: 1593x