V neděli 20.9 schůze ohledně jarního kempu na Mallorce (2010). Koná se u Vašíka v putálu od 19 hod.

Karlovarský AM bikemaraton

Hlavní strana
logo Sudety

Rallye Sudety 09

Patnáctého ročníku SPECIALIZED RALLYE SUDETY, který se konal minulou sobotu v Teplicích nad Metují, se zúčastnil pouze jediný náš zástupce, a to Márfy. Tradiční maraton byl zároveň finálem českého poháru XCM Cyklomaraton Tour 2009. Hlavní závod dokončil historicky největší počet startujících (567 = 91%) a Mistrem České republiky mezi muži se stal Jan Hruška (cyklotrenink.com) za neuvěřitelných 4:57:48. Márfy zajel také zatím svůj nejlepší čas (6:45), ... více

I Napsal: I 20.9 2009 I Race I Přečteno: 1569x
foto maraton Kralovice

Kralovický MTB Maraton

Poslední srpnovou sobotu jsme se z Márfym zúčastnily jako již každý rok Maratonu v Kralovicích. Márfy o5 dlouhou (85), já letos poprvé krátkou (55). Mírně změněná trať byla snad ještě hezčí než obvykle. Počasí také nemohlo být lepší a tak námi dosažené časy jsou celkem ucházející. Martin ve velké konkurenci celkově 14 a pátý ve své kategorii (startovalo 74 závodníků). Já dojel z 221 lidí 29 celkově a pátý v kategorii dědků :-). Kdo chce vědět ... více

I Napsal: I 31.8 2009 I Race I Přečteno: 1430x
foto triatlon

Triatlon Březín

V sobotu jsme se zúčastnily 13 ročníku Triatlonu ve Březíně. Počasí se konečně vydařilo a tak mohl Márfy navázat na předchozí úspěch z desetihodinovky. Tentokrát to bylo sice „jen třetí flek“, ale vzhledem k tomu, že se před něj vmáčkli jen Stříbrští Cyklodraci Ivan David a Jirka Leško (což jsou excelentní běžci), je to super. Fanda taky nezaostal a páté místo je hodně kvalitní výsledek. Venca osmý a Putý osmnáctý. Já nedokončil. Fotky a ofiko ... více

I Napsal: I 02.8 2009 I Race I Přečteno: 1620x

Výrovský triatlon

Letošního triatlonu ve Výrově u Stříbra se v našich barvách prezentovali pouze dva závodníci, což je nejméně za 10letou historii této akce. Ale ona účast byla letos celkově slabší. Nepříznivé počasí zřejmě odradilo. Na start se postavilo 18 borců. Počasí sice ve chvíli startu nevypadalo tak zle, ale vzhledem k tomu, že ráno se přehnala nad Výrovem silná bouřka, byla cyklistická i běžecká část závodu hodně blátivá. Přesto se Márfy s ... více

I Napsal: I 12.7 2009 I Race I Přečteno: 1645x

Kokosová 10hodinovka

V sobotu se v Březíně konal již 7. ročnik Kokosové 10hodinovky. Na osvědčený 11. kilometrový okruh se i přes nepříznivou předpověď počasí vydalo 63 závodníků všech kategorií. Start byl sice stanoven na devátou, ale vzhledem k tomu, že Jistič a jeho tým najížděl na nový, stoprocentně spolehlivý systém počítání odjetých kol, trošku se to opozdilo. Zhruba okolo půl desáté bylo odstartováno, a začalo se kroužit. Počasí vypadalo proti loňskému vedru ... více

I Napsal: I 08.6 2009 I Race I Přečteno: 1540x
foto ohňostroj

Resty

Nazdar lidi. Tak po hóóódně dlouhé době to tady snad zase ožije. Ne že by náš klub nefungoval. Normálně se trénuje, najíždí kilometry, objíždí maratony, jen nebyl čas to zpracovat sem. Dlužím alespoň pár řádek z časovky v Březíně, Malevila a teď čerstvě z Krále Šumavy. Na všech akcích nás bylo vidět a občas i na špici. O víkendu sem pověsím pár ohlédnutí na všechny tři akce. Jinak gratulace hlavně Márfymu za první flek v Březíně a 24. místo ... více

I Napsal: I 03.6 2009 I Race I Přečteno: 1549x