V neděli 20.9 schůze ohledně jarního kempu na Mallorce (2010). Koná se u Vašíka v putálu od 19 hod.

logo desetihodinovka

Celý článek

logo permoník

Příbramský Permoník

Ondřej Fojtík z týmu Toyota Dolák vyhrál pátý závod série Kolo pro život v Příbrami. Na start šedesátikilometrové trati se postavilo více jak 550 závodníků. Na 15. kilometru se pak od startovního pole oddělila trojce Ivan Rybařík (KHS.cenytisku.cz), Radek Dítě (Česká spořitelna MTB) a Ondřej Fojtík (Toyota Dolák). Z tohoto tria se v průběhu závodu odtrhl Ondřej Fojtík a v čase 2:03:11 hod. si dojel pro vítězství. Druhý dojel Ivan Rybařík (-2:59 min) a třetí Radek Dítě (-3:04 min). V ženách vyhrála Ilona Bublová (Rock Machine Cyklomax Women) před Petrou Kottovou (Toyota Dolák) a týmovou kolegyní Janou Kábrtovou. Já a Vašík jsme taky dojeli :-) Kompletní výsledky jsou k prohlédnutí zde.

Napsal Ruda I 18.6 2007 I Race I Přečteno: 1849x