SO | 9.4. | Přes dva kopce | Jedomělice | 84 50 |
MX | |||
NE | 10.4. |
Becker cup | Město Touškov | Becker cup | XC | |||
SO | 16.4. |
Kokosová časovka | Březín | 10km |
XC časovka | |||
ST | 20.4. |
Giant liga | Plzeň | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
SO | 23.4. |
Galaxy Tálín | Tálín | Galaxy série | 64 km |
1/2MX | www |
|
NE | 24.4. |
Becker cup | Chrást | Becker cup | XC sprint | www |
||
ST | 27.4. |
Giant liga | Plzeň | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
SO | 30.4. |
ŠUAC Kramolín | Kramolín | ŠUAC | silnice | www |
||
SO | 30.4. |
Trans Brdy | Lety u Prahy | KPŽ | 1/2MX | www |
||
ST | 4.5. |
Giant liga | Plzeň | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
SO | 7.5. |
Becker cup | Domažlice | Becker cup | XC | www |
||
SO | 14.5. |
Škodabike Plzeň | Plzeň | 1/2MX | www |
|||
NE | 15.5. |
Becker cup | Kralovice | Becker cup | XC | www |
||
ST | 18.5. |
Giant liga | Plzeň | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
SO | 21.5. |
Galaxy Prachatice | Prachatice | Galaxy série | 63 km |
1/2MX | www |
|
SO | 21.5. |
Extrem bike Most | Most | ČP MX | MČR |
MX | www |
|
NE | 22.5. |
Becker cup | Malesice | Becker cup | XC časovka | www |
||
NE | 22.5. |
ŠUAC Kozí prd | Klatovy | ŠUAC | silnice | www |
||
SO | 28.5. |
Giant liga | Přeštice | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
NE | 29.5. |
Král Šumavy | Klatovy | Velo Marathon série | MX | www |
||
ST | 1.6. |
Giant liga | Plzeň | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
SO | 4.6. |
Kokosová destihodinovka | Březín | www |
||||
SO | 4.6. |
Becker cup | Sušice | Becker cup | XC | www |
||
NE | 5.6. |
Berounský maraton | Beroun | 50 km |
1/2MX | wwww |
||
NE | 5.6. |
ŠUAC etapák | Klatovy | ŠUAC | silnice | www |
||
NE | 12.6. |
Okolo Plzně | Plzeň | ČP 1/2MX | 1/2MX | www |
||
ST | 15.6. |
Giant liga | Plzeň | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
SO | 18.6. |
Becker cup | Stříbro | Becker cup | XC | www |
||
SO | 18.6. |
ŠUAC Kašperky | Kašperské hory | ŠUAC | silnice | www |
||
SO | 18.6. |
Malevil | Heřmanice v Podještědí | ČP MX | MX | www |
||
NE | 19.6. |
Giant liga | Česká lípa | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
PÁ | 24.6.-26.6. |
Mad East Challenge | Altenberg | 3 etapy |
MX | www |
||
SO | 25.6. |
Becker cup | Plzeň, Košutka | Becker cup | XC | www |
||
SO | 25.6. |
KPŽ Lipno | Lipno | KPŽ | 1/2MX | www |
||
NE | 26.6. |
ŠUAC Běšiny | Běšiny | ŠUAC | silnice | www |
||
PÁ | 1.7. |
Giant liga | Klatovy | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
SO | 2.7. |
KPŽ Drásal | Holešov | KPŽ | MX | www |
||
SO | 2.7. |
ŠUAC Brloh | Brloh | ŠUAC | silnice | www |
||
ÚT | 5.7. |
O pohár města Kdyně | Kdyně | www |
||||
SO | 9.7. |
Přes tři vrchy Vysočiny | Horní Cerekev | Galaxy série | 85 km |
MX | www |
|
SO | 9.7. |
ŠUAC Konstantinky | Konstantonovy lázně | ŠUAC | silnice | www |
||
NE | 10.7. |
Okolo Varů | Karlovy Vary | ČP 1/2MX | 1/2MX | www |
||
ST | 13.7. |
Giant liga | Plzeň | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
SO | 23.7. |
Karlštejn Tour | Chuchle, Praha | KPŽ | 1/2MX | www |
||
NE | 24.7. |
ŠUAC Mariánky | Mariánské lázně | ŠUAC | silnice | www |
||
ST | 27.7. |
Giant liga | Plzeň | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
SO | 30.7. |
Zadov | KPŽ | KPŽ | MX | www |
||
SO | 30.7. |
ŠUAC Lhůta | Lhůta (Klatovy) | ŠUAC | silnice | www |
||
NE | 31.7. |
Becker cup | Stupno | Becker cup | mistrovství Plz.kraje |
XC | www |
|
ST | 3.8. |
Giant liga | Tábor | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
SO | 6.8. |
Trek Krakatit | Dobříš | ČP MX | 85 km |
i Galaxy |
MX | www |
ST | 10.8. |
Giant liga | Plzeň | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
SO | 13.8. |
Pilsenman | Plzeň | www |
||||
SO | 20.8. |
ŠUAC Horažďovice | Horažďovice | ŠUAC | silnice | www |
||
SO | 20.8. |
KPŽ Vary | Karlovy Vary | KPŽ | MX | www |
||
ST | 24.8. |
Giant liga | Plzeň | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
SO | 27.8. |
Kralovický MTB maraton | Kralovice | MX | www |
|||
NE | 4.9. |
ŠUAC Lopatárna | Plzeň | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
NE | 4.9. |
Okolo Prahy | Praha | CMT | 1/2MX | www |
||
ST | 7.9. |
Giant liga | Plzeň | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
SO | 10.9. |
ŠUAC časovka Modrava | Sušice | ŠUAC | silnice-časovka | www |
||
SO | 10.9. |
Zličínské okruhy | Praha | www |
||||
SO | 17.9. |
Galaxy Soběslav | Soběslav | Galaxy série | 65 km |
1/2MX | www |
|
ST | 21.9. |
Giant liga | Plzeň | Giant liga | silnice-kritérium | www |
||
SO | 1.10. |
Galaxy Kácov | Kácov | Galaxy série | 72 km |
MX | www |
|
NE | 2.10. |
Tour de Brdy | Zbiroh | www |
||||
SO | 8.10. |
Extreme Challenge | Sušice | www |
||||
SO | 15.10. |
Jesenický surovec | Jesenice u Rakovníka | www |