V neděli 20.9 schůze ohledně jarního kempu na Mallorce (2010). Koná se u Vašíka v putálu od 19 hod.

Karlovarský AM bikemaraton

Hlavní strana
obrázek z Becker Cupu

Becker Cup 2008 Kralovice

První závod 8. ročníku Plzeňské amatérské ligy horských kol Becker Cup 2008 se jel v Kralovicích, a byl díky počasí opravdu výživný. Dvěma slovy bahenní lázně. Přesto, že všichni věděli, do čeho jdou, se na start neodvážil jen zlomek závodníků. Dokonce kategorie žen byla slušně obsazená. Trať byla hodně technická, z větší části rozbahněná, takže technika i závodníci dostali hodně zabrat. Nebyla nouze o pády, o problémech s řazením nemluvě. ... více

I Napsal: I 19.5 2008 I Race I Přečteno: 1659x
logo Malevil

Malevil Cup 2008

Tak jsme doma z Malevila. Již 9. ročník mezinárodní marathonu Kellys Malevil Cup je zdárně za námi. Nikdo se nezrakvil, počasí bylo exkluzivní, organizace závodu na jedničku. Co víc si přát. O samotném závodu Vám tu moc nenapíšu, protože na suchých a prašných cestách po Lužických horách to byl docela kalup a kdo mě zná, ví, že když se kochám, kufruju :o) Jaký to byl fofr, si můžete představit podle času vítěze kategorie Elite Jana Hrušky, který ... více

I Napsal: I 11.5 2008 I Race I Přečteno: 1596x
logo král šumavy

Přihlášky na Krále Šumavy.

Pro jistotu s předstihem upozorňuji všechny ty, kdo chtějí jet na Krále, nechť se nejpozději do 15.5. nahlásí Márfymu. Do 23. května se musí přihlásit ti, co si vyjeli loni VIP zónu pro prvních 200 z loňska.(Černý 45, Stibůrek 107, Moucha 109 a Čapek 145). Po 23.5 máte smůlu a startujete z „davu“. Jinak ostatní se můžou přihlásit až v pátek na místě. Stejně je ale potřeba domluvit spaní, takže se vymáčkněte, alespoň tejden předem. Spát budeme jako ... více

I Napsal: I 08.5 2008 I Race I Přečteno: 1576x

Malevil cup 08

V pátek 9. května odjíždíme na Malevila. Ani letos se nenašlo moc nadšenců, kteří by chtěli náš klub zviditelnit v krásném podještědí. Účastí "vyhrožovalo" podstatně víc jedinců, ale nakonec jedu jen já, Márfy a oba Pítrsovci. Ubytování jsme sehnali na poslední chvíli až v Jiřetíně pod Jedlovou, páč na ranči i v našem oblíbeném penzionku Pražačka bylo dlouho, dlouho předem obsazeno. Doufejme, že počasí bude příznivější než vloni (to bylo ... více

I Napsal: I 07.5 2008 I Race I Přečteno: 1501x
logo škoda bike

Škoda Bike 2008 (Plzeň)

Než Vám tu napíšu něco o závodě, musím se veřejně omluvit, že jsem neoprávněně pochyboval o funkčnosti naší členské základny. Ještě ve čtvrtek jsem si myslel, že objíždět závody zbude letos zase jen na mně, Márfym, Vašíkovi a Fandovi (Pepíno prý tomu letos moc nedá), ale byl jsem pěkně vyveden z omylu. Letošní účast na prvním delším závodě byla excelentní. Kromě již čtyř jmenovaných, do závodu nastoupily, Pavel a Kačka Zídkovi, Pítrs, ... více

I Napsal: I 04.5 2008 I Race I Přečteno: 1743x
Obrázek speciálních hodin na kokosovou časovku :-)

Kokosová časovka

V sobotu 26.4.2008 se konal ve Březíně již 5. ročník Kokosové MTB časovky. Počasí objednal Michal jako vždycky super, tak bylo docela překvapení, že z našeho poměrně početného klubu dorazili jen čtyři borci. Márfy, Pítrs starší, Pítrs mladší a já. Pítrsovci přijeli autem já s Márfym kolmo. Po prezentaci a následném losování startovního pořadí jsme se přesunuli na start do Zlatého dolu. Přesně v jednu hodinu vypálil na trať 10km pretěku první z asi ... více

I Napsal: I 27.4 2008 I Race I Přečteno: 1594x